null

Języki

które u nas znajdziesz, to…

Angielski

Niemiecki

Francuski

Hiszpański

Czeski

Słowacki

Polski (korepetycje)

Polski dla obcokrajowców

a także…

Matematyka

Teddy Eddie

Oferujemy:

Szkoła językowa pomaga nie tylko w dalszym przygotowaniu oraz rozszerzaniu znajomości języków, ale również pomaga w codziennych trudnościach. Dzięki uczęszczaniu na korepetycje z danego przedmiotu, uczeń jest w stanie nadrobić zaległości czy zrozumieć temat, który sprawia mu trudności.

Egzamin ósmoklasisty to pierwszy poważny egzamin, który mocno stresuje uczniów. W sumie nie dziwne – od niego wiele zależy do której szkoły się dostaną i czy uda im się spełniać marzenia, dlatego przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty jest bardzo ważne. Nauka skupia się na najważniejszych aspektach właśnie egzaminu i porusza te kwestie, które koniecznie trzeba poćwiczyć przed egzaminem. To specjalne zajęcia zaprojektowane tak, aby dziecko było w 100% przygotowane na czekający go egzamin ósmoklasisty.

Matura to kolejny bardzo ważny egzamin w życiu młodzieży. Jego wynik może pomóc dostać się na wymarzoną uczelnię lub pogrzebać te szanse. Skupiamy się zatem na pozytywach i podczas przygotowań do matury podstawowej i rozszerzonej omawiamy najważniejsze zadania, przerabiamy materiał pod kątem matury. Dzięki temu uczniowie czują się przygotowani,  pewni siebie i nie podchodzą do egzaminu ze stresem.

Przygotowania do egzaminów potwierdzających znajomość języka na konkretnym poziomie bywają trudne. Szczególnie, jeśli wcześniej nie miałeś styczności z odpowiednimi zadaniami. Profesjonalni lektorzy przeprowadzą Cię przez gąszcz zadań egzaminacyjnych, wyjaśniając krok po kroku jak je wykonać, aby uzyskać maksymalną liczbę punktów. Egzaminy FCE, CAE, CPE, PTE są nie tylko potwierdzeniem umiejętności, ale również dodatkowym atutem dla przyszłego pracodawcy!

Zajęcia dla dorosłych są przede wszystkim nastawione na naukę żywego języka, konwersacji oraz speakingu. Pomagamy dorosłym kursantom pozbyć się blokady językowej, wspomóc ich w nabywaniu pewności siebie podczas korzystania z języka obcego. Odgrywanie role play, przygotowywanie scenek, umiejętność sprawnej komunikacji to jedne z wielu aspektów uczęszczania na zajęcia dla dorosłych w Szkole Języków Obcych Cylinder!

Chcesz uczęszczać na zajęcia, które opierają się przede wszystkim na konwersacjach? Dobrze trafiłeś! Żywy język, dużo speakingu, słownictwo dobrane do motywu przewodniego zajęć. Podczas tego rodzaju konwersacji, Twoim zadaniem jest mówić, mówić, mówić. Przełam barierę, naucz się dobrze i sprawnie (oraz poprawnie) posługiwać językiem obcym! Dzięki poprawieniu płynności swojej wypowiedzi, zyskasz również większą pewność siebie na co dzień!

Znasz język obcy, jednak do pracy jest Ci potrzebny wariant bardziej formalny? W Szkole Języków Obcych Cylinder również oferujemy język biznesowy! Te zajęcia skoncentrowane są przede wszystkim na formalnych aspektach – pisaniu dobrych biznesowych maili, raportów czy zwykłych konwersacjach w biurze. Pomożemy Ci opanować specyficzne słownictwo oraz odpowiednie zwroty!

null

Lektorzy

Poznaj naszych nauczycieli.
20200812_135130

Agata

Właścicielka szkoły, lektorka angielskiego

E: agata@szkola-cylinder.pl

Mam na imię Agata, jestem właścicielką Cylindra. Szkołę założyłam z pasji do nauczania oraz pracy z ludźmi. Chciałam stworzyć miejsce, w którym będę mogła realizować swoją wizję przyjemnej i skutecznej edukacji. Zawsze dbam o najwyższą jakość nauczania w swojej szkole, zależy mi na komforcie i zadowoleniu moich kursantów oraz na przyjaznej atmosferze w szkole. Cenię sobie szczerość, lojalność i otwartość. Jestem kontaktową i ambitną osobą. Uwielbiam języki obce, w szczególności język angielski i hiszpański.

Justyna

Justyna

Menedżerka szkoły, lektorka niemieckiego, korepetytorka polskiego

E: justyna@szkola-cylinder.pl
T: +535 006 612

Lektor języka niemieckiego, z zamiłowania korepetytor języka polskiego, nauczycielka z
artystycznym pazurem, wspierająca rozwój każdego dziecka. Jestem bardzo otwartą, przebojową osobą, dla której
nie ma rzeczy niemożliwych do osiągnięcia. Bardzo cenię w pracy z kursantami wzajemny
szacunek i serdeczność.

[dt_team_masonry post_type=”posts” order=”asc” orderby=”modified” post_content_paddings=”15px 15px 15px 15px” img_max_width=”150px” image_paddings=”30px 30px 0px 30px” img_border_radius=”500px” gap_between_posts=”5″ post_title_bottom_margin=”0px” team_position_bottom_margin=”8px” read_more_button=”default_button” read_more_button_text=”Więcej” soc_icon_bg_size=”28px” soc_icon_border_width=”0px” soc_icon_color=”rgba(0,0,0,0.3)” soc_icon_bg_color=”rgba(0,0,0,0.07)” soc_icon_color_hover=”#ffffff” soc_icon_gap=”6px” loading_mode=”js_pagination” jsp_posts_per_page=”6″ posts_offset=”0″ show_categories_filter=”y” posts=”13540, 12686, 51161, 57630, 57933″]
null

Opinie

null

Kontakt

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Wyślij nam wiadomość lub zadzwoń!

Skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej, aby zadać nam pytanie.
Bez obaw – szybko odpisujemy!

Wyślij pytanie

43-430 Skoczów, ul. Podkępie 2A

Facebook
@szkolacylinder
Instagram
@szkolacylinder
Follow by Email
@szkola-cylinder

Szkoła Języków Obcych Cylinder Agata Rokieta z siedzibą w

Cieszynie przy ul. Mennicza 20, NIP 5482727015