Teddy Eddie to kurs języka angielskiego dla dzieci 2 – 7 lat.

Kurs Teddy Eddie jest przeznaczony dla dzieci w wieku 2-7 lat. To ambitna i niebanalna metoda, opierająca się na nauce języka angielskiego po przez zabawę. Na zajęciach pracujemy w oparciu o TPR ( Total Physical Response), angażujące historyjki, wpadające w ucho piosenki i mnóstwo gier angażujących dzieci ruchowo, stawiając przy tym w pełni na komunikację i produkcję językową. Metoda Teddy Eddie łączy przyjemne z pożytecznym.

Przyjazny Rodzicom

Zapewniamy bliski kontakt lektora z rodzicami, który realizujemy poprzez: udzielaniu informacji na temat postępów dziecka tzw. Dwuminutówki, cotygodniowe wysyłanie e-maili dotyczące aktualnie przerabianego materiału z propozycjami ćwiczeń w domu, prowadzenie lekcji otwartych oraz sporządzanie pisemnych raportów o postępach dziecka – raz na semestr.

Efekt „zanurzenia” w języku

Stawiamy na poszerzeniu zasobu słownictwa, poprzez naukę pełnych zdań. Głównym naszym celem jest komunikacja – przejawia się na zajęciach w prostych komunikatach, instrukcjach. Bazujemy również na bogatych materiałach pozwalających właśnie aby dzieci całkowicie poznały efekt „zanurzenia” w języku, zapewniamy świetne wyposażony zestaw ucznia.

Przyjazny

Nauka na zajęciach odbywa się poprzez zabawę w niewielkich grupach aby dzieci czuły się swobodnie i chętnie uczestniczyły w zajęciach. Wiedza przekazywana opiera się o dziecięcy humor, dbając o bajkową oprawę treści, ponieważ naszym głównym bohaterem zajęć jest MIŚ TEDDY EDDIE, który prowadzi dzieci poprzez przygodę z językiem angielskim.

Elastyczny

Metoda jest bardzo elastyczna, jeżeli chodzi o wiek, poziom, umiejętności i predyspozycje dzieci – nawet w mieszanych grupach każde dziecko wyciągnie maksymalnie dużo korzyści ( osłuchanie się z językiem obcym, poprzez uczenie się rozumienia i reagowania, do umiejętności komunikacyjnych).

Kursy odbywają się w grupie TEDDY EDDIE START w systemie raz w tygodniu 40 minut, TEDDY EDDIE STANDARD w systemie dwa razy w tygodniu 35 minut oraz TEDDY EDDIE ABC/SCHOOL w systemie dwa razy w tygodniu po 45 minut.

Wszystkie dzieci uczestniczące na zajęcia metodą Teddy Eddie zostają wyposażone w bogaty pakiet edukacyjny oraz dostęp do aplikacji Placu Zabaw, gdzie można grać w gry utrwalające materiał oraz odsłuchać nagrania z kursu.

 

Oficjalna strona właściciela metody Teddy Eddie: www.edubears.pl